Categories Appearances and Events

2019 American Music Awards

Všetci fanúšikovia horúčkovito očakávali deň, kedy sa bude konať odovzdávanie hudobných cien American Music Awards, aby opäť videli Selenu vystupovať na javisku. Samozrejme, ešte predtým, ako sa na ňom objavila, zapózovala fotografom na červenom koberci. Selena v tento deň úplne žiarila a to nie len vďaka neónovým mini šatám z dielne Versace. Ako sa hovorí „v jednoduchosti je krása“ a tak Selena stavila na jednoducho rozpustené vlasy, o ktoré sa postarala Marissa Marino. Make up dostal na starosti Hung Vanngo, ktorému sa dokonalo podarilo zachovať prirodzený vzhľad.

002.jpg 021.jpg 044.jpg 054.jpg

Selena svoje vystúpenie na 2019 American Music Award začala s piesňou Lose You To Love Me. Celé vystúpenie bolo ladené do čierna, prezliekla sa do dlhých čiernych splývavých šiat. Počas celej piesne v pozadí na veľkých obrazovkách sa prehrával videoklip k piesni. Druhé vystúpenie bolo rovnako farebné ako klip k piesni Look At Her Now. Tentokrát Selena na pódiu nebola sama ale sa k nej pridali tanečníčky.

007.jpg 011.jpg 045.jpg 058.jpg

Po vystúpení sa Selena prezliekla do iných šiat a zaujala svoje miesto v publiku, kde sedela spolu s rodinou svojej kamarátky Taylor Swift.

001.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.